Hollandse veiling: niet bieden maar kopen!

De Hollandse Veiling! – Een unieke kans om meesterwerken van vooraanstaande Nederlandse en internationale kunstenaars te bemachtigen. Met trots presenteren we een zorgvuldig samengestelde collectie van zowel klassieke als moderne kunst; schilderijen, teke

Welkom op de Hollandse Veiling: dé veiling met dalende prijzen, op z'n Hollands natuurlijk!

Dagelijks om 12:00 uur zakken de prijzen van de kunstwerken, met zondag als hoogtepunt wanneer ze hun laagste prijsniveau bereiken. Op zondag 10 december om 12 uur gaat de laatste prijsverlaging in en de veiling loopt tot en met zondagavond 10 december, 20.00 uur.

Johan Barthold Jongkind (1819 – 1891 )
Une route de campagne à travers le paysage Normand
Johan Barthold Jongkind (1819-1891) - Une route de campagne à travers le paysage Normand - Gemengde techniek van aquarel en houtskool op papier - 16 x 26 cm
€3.250,-
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)
De duinen bij Den Haag
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) - De duinen bij Den Haag - gemengde techniek, aquarel, gouache en pastel op papier- 93 x 110 cm - Gesigneerd rechtsonder
€13.000,-
-45%
Christiaan Cornelis Kannemans (1812-1884) Ferry crossing in the Biesbosch
Christiaan Cornelis Kannemans (1812-1884)
Ferry crossing in the Biesbosch
Christiaan Cornelis Kannemans (1812-1884) - Ferry crossing in the Biesbosch - Afmetingen paneel: 57 x 43 cm - Provenance: Nederlandse particuliere collectie - Signatuur: Midden onder - C.C. Kannemans
Verkocht
Salvador Dalì
Blanchefleur
Salvador Dalì - Blanchefleur - Etching - 37/125 - 46 x 32 cm
€1.450,-
Brood, Herman
Testarossa
Herman Brood (1946-2001) -Testarossa - - 180 x 200 cm - olieverf op doek -
€35.000,-
Cornelis Springer (1817-1891)
Stadsgezicht
Cornelis Springer (1817-1891) - Stadsgezicht -Waterverf op papier - 2 x 22 cm - Handgemaakte 24kt ornamentale lijst
€2.550,-
Bernard de Hoog (1866-1943)
Moeder met kinderen
Bernard de Hoog (1866-1943) - Moeder met kinderen - Afmetingen werk: 40 x 30 cm, olieverf op doek, rechtsonder
€1.900,-
Johannes Hilverdink (1813-1902)
Vissers rusten uit in de duinen
Johannes Hilverdink (1813-1902) - Vissers rusten uit in de duinen - aquarel - 29 x41 cm
Verkocht
Henri van Os-Delhez (1880-1976)
Huize 'Agatha' - Blaricum
Henri van Os-Delhez (1880-1976) - Huize 'Agatha' - Blaricum - olieverf op doek - 50 x 60 cm
Verkocht
Charles Leickert (1816-1907)
Torenstraat Scheveningen
Charles Leickert (1816–1907)
Torenstraat Scheveningen
Afmetingen werk: 25 x 20 cm
Signatuur: rechtsonder
€6.750,-
-21%
Anton Rooskens (1906-1976) Vogel
Anton Rooskens (1906-1976)
Vogel
Anton Rooskens (1906-1976) - Vogel - Keramiek - 50 x 60 cm - Gesigneerd en gedateerd '73 en met het Atelier Struktuur 68 BV merk. Geschilderd en geëmailleerd keramisch reliëf.
Verkocht
Jan Korthals (1916-1972)
Zicht op Camogli, Italië
Jan Korthals (1916-1972) - Zicht op Camogli, Italië - olieverf op doek 50 x 60 cm
€3.100,-
P.J. Schotel (1808-1865)
Zeegezicht met schip in nood nabij Harlingen
P.J. Schotel (1808-1865) - Zeegezicht met schip in nood nabij Harlingen - olieverf op paneel - Gedateerd 1850 - 94 x 64 cm
€8.400,-
Jan Jacob Coenraad Spohler
Winterlandschap met figuren op en langs bevroren rivier
J.J.C. Spohler (1837-1922) - Winterlandschap met figuren op en langs bevroren rivier - olieverf op doek - Afmetingen paneel: 43 x 66,8 cm
€8.750,-
-13%
Johan Dijkstra (1896-1978) Bomen aan landweg
Johan Dijkstra (1896-1978)
Bomen aan landweg
Johan Dijkstra (1896-1978). Bomen aan landweg. Aquarel. Gesigneerd.
Verkocht
Johan Meijer (1885-1970)
Een winters landschap met Roma-wagens op de achtergrond
Johan Meijer (1885-1970) - Een winters landschap met Roma-wagens op de achtergrond - olieverf op doek - 48 x 48 cm
Verkocht
Strandscene in de winter
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) - Strandscene in de winter - Opgenomen in catalogue raisonné - 24kt bladgouden handgemaakte Gehring lijst - 43 x 51 cm - Olieverf op paneel - Gesigneerd rechtsonder
€70.000,-
Marie Henri Mackenzie (1878-1961)
Amsterdam's straatgezicht
Marie Henri Mackenzie (1878-1961) - Amsterdam's straatgezicht - olieverf op doek - 50 x 60 cm
€6.750,-
-20%
Jan Dunselman (1863-1931) The last supper
Jan Dunselman (1863-1931)
The last supper
Jan Dunselman (1863-1931) - The last supper - olieverf op doek - 60 x 127 cm
Verkocht
Jacob Maris (1837-1899)
Portret van een jonge dame
Jacob Maris (1837-1899) - Portret van een jonge dame - aquarel - 21 x 13 cm
€1.500,-
Karel Appel
Personages, 1975
Karel Appel - Personages- 1975 - Acryl op doek - 65 x 81 cm - afmetingen met lijst 88 x 104 cm
€55.000,-
Josepha (1950)
Pour Une Fleur
Josepha (1950) - Pour Une Fleur - 34 x 18 x 10 cm - Brons - 8/8
€4.700,-
Morgan, Cole
In-Out window
Cole Morgan, 'In-Out window', 1989. Gemengde technieken op doek, 121 x 121 cm. Een exclusief origineel gesigneerd werk van Cole Morgan. Mooi ingelijst en typerend in stijl.
€6.000,-
Peter Lik (1959)
Dessert
Peter Lik (1959) - Dessert - Silver Halide Fuji Archive Print - 100 x 198 cm
€3.500,-