Hollandse Veiling

Om de maand organiseren wij op Collectioneurs.nl een Hollandse Veiling. Hierbij lopen de prijzen niet op, maar dalen ze! Zo ging het ook bij de befaamde Nederlandse tulpenveilingen in de 17e eeuw, waaraan de Hollandse Veiling haar naam dankt. De veiling opent op 12 oktober 16:00 en iedere dag om 16:00 zakken de prijzen. Niet bieden, maar kopen. De veiling sluit op 17 oktober om 21:00. Hierna zullen de meeste werken van collectioneurs.nl verdwijnen.

Blijf op de hoogte van de Hollandse Veiling

We sturen u een mail zodra de Hollandse Veiling begint en dagelijks als de prijzen verlaagd zijn.

Eerelman, Otto
Ensemble van koetsjes, paarden en ruiters
Otto Eerelman, Ensemble van koetsjes, paarden en ruiters, ca. 1890. Olieverf op paneel, 24 x 32 cm, Collectie Dumay. Een prachtige en unieke weergave van het Paardenfestival. Zeer verfijnd geschilderd en van hoge kwaliteit. Gesigneerd rechtsonder.
€30.000,00
Le Mair, Cornelis
Dame aan het water
Cornelis Le Mair, Dame aan het water, rond 1980. Olieverf op doek, 139 x 193 x 3 cm, Collectie Dumay. Perfect voorbeeld uit het oeuvre van Le Mair in de traditioneel-ambachtelijke stijl met symbolisme.
€25.600,00
Moerenhout, Joseph
VERKOCHT - Herberg met jagers en gasten
Joseph Moerenhout, Herberg met jagers en gasten, 1841. Olieverf op paneel, lijst 110 x 92 cm, Collectie Dumay. Fraaie voorstelling van jagers die terugkomen met vangst, met op de achtergrond bezoekers van de herberg. Gesigneerd linksonder.
Eyck, Charles
Dorpsgezicht
Charles Eyck, Dorpsgezicht, 1976. Olieverf op schildersboard/papier, 62.5 x 68.5 x 3 cm, Collectie Art Dumay. Het werk geeft een dorpsgezicht weer met donkere wolken.
€3.200,00
Breanski Jr., Alfred de
Early Morning
Alfred de Breanski Jr., 'Early Morning', begin 20e eeuw. Olieverf op doek, 60 x 80 cm, Collectie Dumay. Voorstelling van een fraai landschap met water en begroeiing. Een boot vaart door het water en links loopt iemand met een paard. Gesigneerd linksonder.
€9.500,00
Atelier Lieverse
Pride
Atelier Lieverse, 'Pride', 21e eeuw. Acryl op doek, 180 x 180 x 4 cm, Collectie Dumay. Een indrukwekkend doek met het portret van een vrouw en profil, uitgevoerd in grijze tinten.
€27.500,00
Isis
Isis, 3e tot 2e eeuw voor Christus. Terracotta, 32 x 11 cm, Collectie Dumay. Dit uit de oudheid afkomstige terracotta beeldje stelt de Egyptische godin Isis voor, met op haar schouder haar zoon Horus.
€4.000,00
Koster, Harry
Vlucht wilde zwanen
Harry Koster, 'Vlucht wilde zwanen', jaartal onbekend. Olieverf op doek, 126 x 86 cm inclusief lijst, Collectie Dumay. Te zien zijn negen ganzen in volle vlucht met ijzig landschap op de achtergrond.
€1.495,00
Dumas, Marlene
Artist loosing her head
Marlene Dumas, 'Artist loosing her head', 1986-1987. Mixed media, 50 x 66 cm, Collectie Dumay. Poëtisch werk met een vrouwelijke ontblote torso met daarboven een zwarte massa.
€59.000,00
Borne, Peter van den
Sparen en dromen
Peter van den Borne, 'Sparen en dromen', 2018. Olieverf op paneel, 79 x 49 cm, Collectie Dumay. Stilleven met onder andere een spaarvarkentje, een speelgoed vliegtuigje en een Iphone 4.
€2.150,00
Molenaer, Nicolaes
Dorpsgezicht met personen aan de oever
Nicolaes Molenaer, Dorpsgezicht met personen aan de oever, ca. 1650. Olieverf op paneel, 52 x 65 cm, Collectie Dumay. Het werk toont een levendig dorp liggend aan een beekje.
€27.000,00
Moelee, Babke
Meisje met de ballon
Babke Moelee, 'Meisje met de ballon', 2012. Brons, 50 x 8 cm, Collectie Dumay. Brons figuur van een meisje met in haar linkerhand een vlag.
€4.700,00
Hirst, Damien
VERKOCHT - The Complete Medicine Cabinets
Damien Hirst, 'The Complete Medicine Cabinets', 2010. Other Criteria / L&M Arts, 23,5 x 19,5 cm, Collectie Art Estate. Gesigneerde hardcover.
Schotel, A.P.
Gezicht op Volendam
A.P. Schotel, Gezicht op Volendam, 1923. Hout en klei, 81 x 65 x 6 cm, Collectie Dumay. Een tafereel van traditioneel geklede Volendammers bij de haven.
€7.950,00
Disney
VERKOCHT - Winnie The Pooh
Disney, 'Winnie The Pooh', 21e eeuw. Kunsthars, h 52 cm, Collectie Art Estate. Goudkleurige sculptuur van de beer Winnie The Pooh met zijn ballon uit de verhalen van A. A. Milne, oplage 36/500.
Schwartze, Thérèse
Lezende jongedame
Thérèse Schwartze, 'Lezende jongedame', na 1884. Pastel op papier, incl. lijst: 78,5 x 68,5 x 6 cm, excl. lijst: 46 x 55 cm, Collectie Dumay. Museaal werk met de voorstelling van een lezende jongedame in prachtige kleuren.
€21.375,00
Lucebert
Zonder titel
Lucebert, Zonder titel, 1990. Gemengde techniek op papier, 34 x 25 cm, Collectie Visser. Compositie van figuren in inkt en krijt op papier.
€3.900,00
Shapiro, Steve & Schiller, Lawrence
VERKOCHT - Barbra Streisand
Steve Shapiro & Lawrence Schiller, 'Barbra Streisand', 2014. Taschen, 45 x 32 cm, Collectie Art Estate. Biografie over de beginjaren van Hollywoodster Barbra Streisand.
McCartney, Stella
VERKOCHT - Fashion Designers A-Z, Stella McCartney Edition
The Museum at The Fashion Institute of Technology, 'Fashion Designers A-Z, Stella McCartney Edition', 2012. Uitgeverij Taschen, 36 x 27,5 x 8 cm, Collectie Art Estate.
Elk, Maria van
Studies - wisselen van kleur
Maria van Elk, Studies - wisselen van kleur, 1984. Oliepastels op papier, 31 x 24 cm, Collectie Visser. Schrift met 22 oliepastels op lagen papier, oplage 19/30.
€1.095,00
Meydam, Floris
Vaas
Floris Meydam, vaas, 1989. Kristal, 23 x 16,5 cm, Collectie Visser. Kristallen vaas met rde en groene figuren op wit fond. De vaas is vrij geblazen en gevormd.
€2.300,00