Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Sotheby's, 'Sotheby's at Auction', 2011-2013

Sotheby's, 'Sotheby's at Auction', 2011-2013

€35,00
Sotheby's, Bundel van vijf 'Sotheby's at Auction', 2011-2013. Privécollectie Jan Six van Hillegom.
Wij streven naar een verzending binnen drie tot vier werkdagen.
Unieke stukken van en voor verzamelaars.
  • Wekelijks nieuwe stukken
    Twee keer per week vullen wij de collectie aan met nieuwe verzamelstukken.
  • Browse online
    Shop gemakkelijk kunst en antiek vanuit huis en laat het thuis bezorgen.
  • Prijzen om verliefd op te worden
    Aantrekkelijke vaste prijzen, bieden is niet nodig.
  • Altijd met certificaat
    Gewaarborgde kwaliteit met herkomst certificaat.
Beschrijving

Sotheby's, Bundel van vijf 'Sotheby's at Auction', 2011-2013. Privécollectie Jan Six van Hillegom. Sotheby's werd opgericht in 1744 en is een van de grootste en oudste veilinghuizen ter wereld. Het bedrijf begon in Londen, maar vandaag de dag beschikt het over meer dan honderd kantoren in veertig landen. De vijf tijdschriften tonen een overzicht van kunstwerken, sieraden, antiek en meubels die op de Sotheby's veilingen wereldwijd in 2011 t/m 2013 aangeboden zouden worden. Alle aangeboden stukken zijn in kleur afgebeeld en bevatten een korte omschrijving van de gebruikte materialen, de afmetingen, naam van de kunstenaar, titel en de geschatte waarde. De vijf tijdschriften zijn Engelstalig en in paperback uitgebracht. Conditie: de tijdschriften verkeren in goede staat. De kaften tonen enkele gebruikssporen. Afmetingen: 28,5 x 23 cm.