Bekijk Hollandse Veiling
Frans Smeers (1873-1960)
Plage La Panne, Belgique
Frans Smeers (1873-1960) - Plage La Panne, Belgique - olieverf op doek - 65 x 86 cm - afmetingen doek 39 x 58 cm
Verkocht
Johannes Weiland (1856-1909)
Johannes Weiland (1856-1909) - Vrouw in de keuken - aquarel - 70 x 60 cm - afmetingen aquarel 45 x 36 cm
€2.200,-
Josephus Gerardus Hans (1826-1891)
A serene winter landscape
Josephus Gerardus Hans (1826-1891)) -A serene winter landscape - oil on panel - 29 x 36 cm
€2.200,-
Toon Kuijpers (1954)
Toon Kuijpers (1954) - Future Foundation
Toon Kuijpers (1954) - Future Foundation - acryl op doek - 164 x 164
€1.050,-