Bekijk Hollandse Veiling

Frans Smeers (1873-1960)
Plage La Panne, Belgique
Frans Smeers (1873-1960) - Plage La Panne, Belgique - olieverf op doek - 65 x 86 cm - afmetingen doek 39 x 58 cm
Verkocht
Johan Mari Ten Kate (1831-1910)
Katwijkse dames bereiden de vis
€8.000,-
Paul de Lussanet (1949)
Gezicht op Louvre
€300,-
Theo Mackaay (1950)
Boogschutter - Copy
€11.500,-
Johannes Weiland (1856-1909)
Johannes Weiland (1856-1909) - Vrouw in de keuken - aquarel - 70 x 60 cm - afmetingen aquarel 45 x 36 cm
€2.200,-
Charles Leickert (1816 – 1907)
Middeleeuwse stad in Nederland
€24.000,-
Anton Mauve (1838-1880)
Geitenhoedster
€2.500,-
Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)
Lady enjoying the shade in summer
€3.000,-
Christiaan Coenraad Schaaf (1890-1969)
Het Dorp
€750,-
Geraldine van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)
Stilleven van peren bij gevlochten mandje
€2.500,-
Théophile de Bock (1851-1904)
Boslandschap lands het ven
€1.100,-
Nicolas Crabeels (1829-1896)
Zomermiddag in de tuin met de hele familie
€3.050,-
Bernard de Hoog (1866-1943)
Interieur met moeder en kinderen
€4.800,-
Jan Sluijters Jr (1914-2005)
Piazza del populo, Rome
€950,-
Willem Carel Nakken (1835-1926)
Travelers resting in a camp
€5.000,-
Jan Sierhuis (1928-2023)
Hommage a Picasso
€250,-
Josephus Gerardus Hans (1826-1891)
A serene winter landscape
Josephus Gerardus Hans (1826-1891)) -A serene winter landscape - oil on panel - 29 x 36 cm
€2.200,-
Rolf Dieter Meyer-Wiegand (1929-2006)
Amsterdamse grachten
€1.550,-
Charlotte Molenkamp (1955)
Abstract
€5.250,-
Bernard Blommers (1845-1914)
Interieur met drie figuren
€7.500,-
Toon Kuijpers (1954)
Toon Kuijpers (1954) - Future Foundation
Toon Kuijpers (1954) - Future Foundation - acryl op doek - 164 x 164
€1.050,-
Salomon Garf (1879-1943)
Een dagje strand
€3.950,-
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuijzen (1826-1895)
Fruitmand met perziken en appels
€3.800,-
Johannes Franciscus Spohler (1853-1894)
Nederlands grachtenzicht in de zomer
€1.600,-