Bekijk Hollandse Veiling

Jean-Gabriel Domergue (1889-1962)
Jean Gabriel Domergue (1889-1962) - En terrasse à Deauville
Jean Gabriel Domergue (1889-1962) - En terrasse à Deauville, France - Olieverf op paneel - 106 x 90 cm - afmetingen paneel 80 x 64 cm
€19.500,-
-33%
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) Horses being groomed in the stable
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)
Horses being groomed in the stable
Verkocht
Midnight Drawing
Edgar Plans
€475,-
Albertus Verhoesen (1806-1881)
Interieur van schuur met jonge boerenknecht, koe, geit en kip
€2.800,-
Isaac Israëls (1865 - 1934)
Two gentlemen
€3.500,-
Michel Ciry (1919 –2018)
Sur La Route D'emmaus
€3.250,-
Agnes van den Brandeler (1918-2003)
Zonder titel
€2.250,-
Robert Heindel (1938-2005)
Ballerina
€1.850,-
Jan van Anrooij (1901-1988)
Jan van Anrooij (1901-1988) - Huis met kale bomen - - Copy - Copy - Copy
Jan van Anrooij (1901-1988) - Huis met kale bomen - olieverf op doek - 65 x 50 cm
€850,-
Wil Crooymans
Perfect Symmetry
Wil Crooymans, 'Perfect Symmetry', 2019. Chromaluxe print van museumkwaliteit, 150 x 100 cm, Collectie Art Dumay. Deze prachtige foto is gemaakt in Hotel Medea, een verlaten hotel en sanatorium in het kuuroord Tskaltubo, een dorp in het westen van Georgie
€1.000,-